„OPERA MIŁOŚCIĄ MĄ…”
Taki tytuł nosił koncert , który zorganizowało Centrum Kultury Spółdzielni mieszkaniowej „Na Kozłówce”. Odbył się on w niedzielę 2 marca 2025 roku o godzinie 17.00. Wystąpili artyści Opery Krakowskiej. Sala była wypełniona po brzegi. Śpiewacy zabrali nas na muzyczny spacer od opery poprzez operetkę do kabaretu. Repertuar zawierał znane i popularne utwory. Któż z nas nie słyszał arii z opery Carmen czy też szlagieru „Gdybym był bogaczem”.















